Print Friendly, PDF & Email

Konferanslar/Conferences

2013 yılından beri Türkiye’de yüzlerce üniversite, lise, ortaokul ve ilkokullara online bağlantı yaparak e-konferans yapıyorum. Hedefim, uzay ve bilimi ülkemizin genç nesli arasında yaymak, sevdirmek ve gelecekte meslektaşlarımız olacak öğrencilere ulaşıp iletişim kurmak. 2022 itibariyle 200’den fazla konferans/e-konferans ile 3000’den fazla okulda 400.000’den fazla öğrenciye uzay anlatarak beraber olduk!

GÜNCEL NOT:

Pandemi nedeniyle bütün fiziksel konferans planlarımız malesef suya düştü. Özellikle ortaokul/liselerden çok yüksek sayıda davet aldığımdan dolayı 2021-2022 akademik yılında fiziksel gitmek yerine sadece canlı online e-konferans taleplerine karşılık verebiliyorum. Çok çok aşırı düşük bir ihtimalle Türkiye’de bulunduğum sırada ortaokul veya liselere gelebilirim.

Online olan e-konferanslarıma başvurmak için lütfen aşağıdaki başvuru formu linkine tıklayınız. Ya da daha hızlı bir şekilde Instagram DM’den ulaşabilirsiniz. Bu e-konferanslar ücretsizdir, sadece TEMA vakfından adıma fidan dikilmesini rica ediyorum.

Devlet Okulları ve Üniversiteler için e-Konferans Başvuru Formu

Tek başına e-konferans yapmak ya da belirli konuda bağlanmak isteyen okullar veya şirketler AcademyLab (Esra Selen Altuğ +90 532 205 39 06)’a ulaşabilirler. Bu e-konferanslar tek bağlantı olduğundan öğrencilerden veya katılımcılardan çok sayıda soru alma ve direkt tartışma imkanı oluyor.

Tek bağlantı e-Konferans Başvuru Form

Ayrıca öğrencileri, öğretmenleri ve uzay meraklılarını her hafta Cumartesi 21:00’de yaptığım canlı “Tek Çare Uzay” YouTube programına bekleriz.

https://www.youtube.com/c/UmutYildiz

Bu e-konferanslar yıllardır yapıldığından dolayı bugüne kadar yüzlerce kez basına yansımıştır. Google’dan adımı aratınca da konferansların içeriği ve öğrencilere olumlu etkisini görebilirsiniz. https://www.google.com/search?q=umut+yildiz+nasa+ekonferans

Gelecek konferanslar/e-konferanslar

Yeni planlanan bir etkinlik yok, daha sonra yeniden kontrol ediniz.

Bütün Etkinlikler