Print Friendly, PDF & Email

Konferanslar/Conferences

2014 yılından beri Türkiye’de yüzlerce üniversite, lise, ortaokul ve ilkokullara online bağlantı yaparak e-konferans yapıyorum. Hedefim, uzay ve bilimi ülkemizin genç nesli arasında yaymak, sevdirmek ve gelecekte meslektaşlarımız olacak öğrencilere ulaşıp iletişim kurmak. 2020 itibariyle 180’den fazla konferans/e-konferans ile 2300’den fazla okulda 300.000’den fazla öğrenciye uzay anlatarak beraber olduk!

Ancak özellikle ortaokul/liselerden çok yüksek sayıda davet aldığımdan dolayı 2019-2020 akademik yılında fiziksel gitmek yerine sadece canlı online e-konferans taleplerine karşılık verebiliyorum. Çok düşük bir ihtimalle Türkiye’de bulunduğum sırada ortaokul veya liselere gelebilirim.

Bu e-konferanslar yıllardır yapıldığından dolayı bugüne kadar yüzlerce kez basına yansımıştır. Google’dan adımı aratınca da konferansların içeriği ve öğrencilere olumlu etkisini görebilirsiniz. https://www.google.com/search?q=umut+yildiz+nasa+ekonferans

Online olan e-konferanslarıma başvurmak için lütfen aşağıdaki başvuru formu linkine tıklayınız. Ya da daha hızlı bir şekilde Instagram DM’den ulaşabilirsiniz.

e-konferans Sıkça Sorulan Sorular

e-konferans Başvuru Formu

Gelecek konferanslar/e-konferanslar

Yeni planlanan bir etkinlik yok, daha sonra yeniden kontrol ediniz.

Bütün Etkinlikler